JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Błyskawiczny zwrot niszczyciela US Navy
Navy ship at high speed making a hard left turn. This was filmed around August 11, 2007, just off the coast of Norfolk, from the flight deck of the Eisenhower. (5 417 172x oglądano na YT)
6 · 4 godziny temu
Rowerzysta znalazł sposób na natrętnych skuterzystów
Zbliża się sylwester, więc niedługo fajerwerki będzie można kupić na każdym kroku. To dobra pora dla wściekłych rowerzystów, żeby dobrze się zaopatrzyć.
14 · 16 · 6 godzin temu
Ptak przyjmuje pieniądze od ludzi i wkłada je do skarbonki
Bardzo oszczędny ptaszek na ulicach Pekinu.
14 · 7 · 1 dzień i 5 godzin temu
Innowacyjna metoda sterowania statkiem powietrznym - inż. Edward Margański (polski lektor)
Niniejszy film jest podsumowaniem wielu lat przemyśleń i doświadczeń zawodowych mgra inż. Edwarda Margańskiego. Pierwsze parędziesiąt lat to mniej, lub bardziej „uczesane” pomysły i koncepcje, lecz również budowa i badania modeli latających oraz tych do badań w tunelach aerodynamicznych. Ten etap to działalność hobbystyczna realizowana przy udziale licznych zaangażowanych współpr(…)
3 · 2 dni temu
Smażenie pad thaia prosto na ogniu z piekła
Sanepid miałby tutaj dużo do powiedzenia, ale w Azji nikt się nie przejmuje. Ważne, że takie gotowanie cieszy oko i podniebienie.
160 · 65 · 2 dni temu
Na rondzie prosto - wziął to dosłownie
Jedziesz sobie spokojnie, a tu nagle...
185 · 55 · 2 dni temu
Carl Sagan opowiada o czwartym wymiarze
From the epic Cosmos by Carl Sagan: http://amzn.to/2BKhUix (US). For UK: http://amzn.to/2BNeP14 | Canada: http://amzn.to/2AutZu2 | This short video clip shows Carl Sagan explaining the 4th Dimension. It is a short clip from Carl Sagan's Cosmos: A Personal Voyage. See also: /redirect?v=N0WjV6MmCyM&redir_token=WGErsy4NDqaanuanRVEgmKkkBY18MTUxMzIzNTY2NkAxNTEzMTQ5MjY2&event=video(…)
3 · 2 dni temu
Fajne życzenia od Polski dla Finlandii, z okazji ich 100-lecia niepodległości
Podczas gdy nasz kraj przygotowuje się do wspaniałej rocznicy – stulecia odzyskania niepodległości, Finlandia dziś tę okrągłą rocznicę obchodzi. 100 lat temu, 6 grudnia 1917 roku Finlandia zyskała niepodległość – z tej okazji Polska śle Finom życzenia – wszystkiego, co najlepsze oraz kolejnych stuleci szczęścia i pokoju. Dziękujemy, Finlandio, za telefony komórkowe, sauny, syste(…)
310 · 47 · 2 dni temu
Ciężarówka z przegrzanymi hamulcami korzysta z rampy ratunkowej
Fajny pomysł. "Runaway Truck Ramps" występują zwykle w terenach górzystych, gdzie pojazdy poruszają się długimi odcinkami w dół. Jako że samochody ciężarowe mają ogromne masy, to kierowcy muszą zjeżdżać przytrzymując hamulec, co powoduje przegrzanie tychże i obniżenie ich sprawności. Co jakiś czas na takich trasach buduje się odnogi skierowane w górę i wypełnione żwirem. Grawitacja(…)
186 · 69 · 3 dni temu
Perfekcyjne składanie stołu do snookera na Mistrzostwa Świata
Snooker to piękny sport, który ma wielu sympatyków w naszym kraju. Na pewno nie wszyscy widzieli jednak, jak powstaje taki stół, który musi posłużyć na cały turniej.
207 · 43 · 3 dni temu