JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Monster TV
Polecamy w Monster TV
:: Wredne E-kartki
Nie lubisz kogoś? Wyślij mu odpowiednią e-kartkę! Wyślij wredną e-kartkę! ;)
Zobacz galerię
Kto jest online?
Niestety jesteś anonimowy/a!
Ale zawsze możesz się zarejestrować.

Gościmy obecnie 5128 osób, w tym 825 rejestrowych bojowników walki z powagą.

Ostatnio dołączył do nas bojownik sourade24MS-13 - amerykański gang założony przez Salwadroczyków i ich brutalne rytuały
119 551  
327   67  
Mara Salvatrucha, czyli MS-13, to jeden z najbardziej brutalnych i efektywnych gangów na świecie. Ich motto to „Zabijaj, gwałć, kontroluj”.

#1. Surowe zasady i rytuały pozwalają im przetrwać

Teotihuacan - tajemnicze miejsce, w którym ludzie stają się bogami
62 737  
232   24  
Niegdyś jedno z największych miast na Ziemi, szczycące się piramidami przewyższającymi te egipskie. Dzisiaj miasto zapomniane. Owiane morzem tajemnic.

Dziwactwa napotkane w hotelach
86 376  
364   41  
Ściana zamiast okna, sala kinowa z małym telewizorkiem czy basen w kształcie penisa - tymi obrazkami poniższe hotele raczej nie reklamowały się na ulotkach.

#1. Popielniczka minęła się z powołaniem

Dzień, w którym prezydencki Air Force One spowodował panikę w Nowym Jorku
57 032  
217   40  
W 2009 roku, kiedy Obama dopiero co zasiadł w fotelu prezydenckim, ktoś wpadł na rewelacyjny pomysł zrobienia nowych zdjęć Air Force One. Fotki miały godnie prezentować tę wspaniałą maszynę w materiałach prasowych, folderach PR-owych itp. Samoloty najlepiej prezentują się w locie, a do tego przydałby się jakiś symbol Ameryki, a co jest większym symbolem niż Statua Wolności?.

Rosyjska gospodarka jest jak Tetris. Pieniądze dopływają, dopływają, a nagle DZYNG! i nie ma.
7 tragicznych faktów o samobójcach z Golden Gate
56 481  
194   37  
Golden Gate to ozdoba San Francisco. Ale to nie tylko stalowa konstrukcja łącząca miasto z hrabstwem Marin, to również miejsce, z którym wiąże się mnóstwo tragicznych historii.


Z bojownikiem przez Karaiby: Gwadelupa
29 251  
176   44  
Tytus pisze: Moja ciekawość świata nie zna granic, więc udajemy się szlakiem Krzyśka Kolumba do krainy rumem ociekającej. Przed nami podróż po wyspach nawietrznych na Małych Antylach. W dzisiejszym odcinku Gwadelupa i to, co ma nam do zaoferowania.


Ida Pfeiffer - odważna kobieta na krańcach XIX wiecznego świata
34 177  
157   16  
W XIX wieku rola kobiety była jasno określona - w domu, a dokładnie kuchni lub salonie - i to, że Idzie Pfeiffer udało się spędzić życie na podróżach w tak odległe miejsca, zakrawa na cud. Ida nie miała dobrego fotografa, jak Martyna Wojciechowska, więc w zastępstwie pokazujemy Michelle Pfeiffer, która z naszą bohaterką poza nazwiskiem nie ma nic wspólnego.

Dziewczyny w bikini LX
45 009  
211   12  
Lato wydaje się wracać nad morze, czas na plażę.

Te błędy popełniasz najczęściej
254 967  
2252   73  
Każdemu od czasu do czasu zdarza się zrobić coś nie tak lub niepotrzebnie chlapnąć jęzorem. Którą pomyłkę w poniższym zestawieniu popełniłeś ostatnio?

3
Mistrzowie motoogłoszeń XVI
238 955  
920   15  
W dobie tak powszechnej fotografii cyfrowej zdjęcia może robić każdy. Co niestety widać na poniższych aukcjach motoryzacyjnych. I znów jest co najmniej... pomysłowo. Ciekawe, czy coś sprzedali, bo na zdecydowanej większości aukcji były to jedyne zdjęcia.

Różnie zakrywano twarze

Poniżej dość nowatorski sposób...

Najdroższe płyny na świecie
211 620  
718   54  
W błędzie są ci, którzy myślą, że najdroższą cieczą na rynku jest wyborna zawartość butelki Jacka Danielsa czy lampka wiekowego, leżakującego w idealnych warunkach, wina.

Mimo że dla nas w dalszym ciągu najcenniejszym płynem pozostanie kufel zimnego piwa wyżłopany w ciepełku wakacyjnego słońca, przedstawiamy Wam listę kilku cieczy, których wartość powoduje, że nasze portfele i karty płatnicze kwilą z przerażenia.

Faktopedia CDLVII - firmy, które produkują prąd i jeszcze płacą, żeby go ktoś wziął
128 560  
505   81  
Dziś m.in. latający lotniskowiec, prześladowanie księży za rządów Hitlera oraz masoni podpisani pod Deklaracją niepodległości Stanów Zjednoczonych.


13 przesądów z całego świata
91 090  
257   29  
Każdy wierzy w to, co chce, ale odwiedzając "obce landy" warto wiedzieć, co może przynieść pecha, a co zapewnić szczęśliwą passę...

Kliknij i zobacz więcej!
Chłopiec, który przeżył dzięki mordercy i inne dobre uczynki złych ludzi
83 576  
292   21  
Dobry uczynek nie wymaże wszystkich złych, ale ciekawe jest, że ludzie, którzy na co dzień popełniali przestępstwa, potrafili zrobić też coś dla innych.

Włamywacze złapali pedofila

7 ciekawostek o najbardziej interesujących tunelach świata
60 704  
270   18  
Tak jakoś się składa, że to, co najciekawsze, wcale nie zawsze znajduje się na wierzchu. Często trzeba poszukać trochę głębiej — choćby i pod powierzchnią ziemi.


Czy na wojnie można się zakochać? Zaskakująca odpowiedź amerykańskiego marine, który służył w Afganistanie
59 282  
206   17  
Na to pytanie odpowie amerykański żołnierz Thomas Lewandowski z 3. batalionu 6. pułku US Marines, który z piechotą morską "zwiedził świat" i doskonale zna odpowiedź.

Południowoafrykański Dzień Młodych - o protestach młodzieży, które pochłonęły życie kilkuset ofiar
26 735  
102   13  
16 czerwca - południowoafrykański Dzień Młodych. Zazwyczaj widząc to określenie na myśl przychodzą nam spotkania katolickiej młodzieży, tańce, hulanki, swawole. W tym roku w Republice Południowej Afryki obchodzona jest 41 rocznica protestu czarnoskórych uczniów. Protestu, który oficjalnie pochłonął 176 ofiar.

Leń zawsze znajdzie najprostszy sposób
49 202  
152   18  
Bill Gates powiedział kiedyś, że chętnie zatrudnia leni, bo oni znajdują najprostszy i najszybszy sposób na rozwiązywanie problemów. I faktycznie coś w tym jest, bo po co się przepracowywać, jeśli zawsze znajdzie się prosty sposób na wykonanie zadania?

Sugestywne grafiki przedstawiające apokalipsę ikon popkultury
50 034  
414   14  
Zapraszamy do surrealistycznego świata, w którym swego żywota dokonały takie ikony popkultury jak Tetris, Pac Man czy Hello Kitty. Zarośnięte, zardzewiałe, rozpadające się, ale przede wszystkim zapomniane przez świat - tak przedstawił je w apokaliptycznej scenerii czeski grafik Filip Hodas.


Jak można się zmienić przez 2 lata?
253 757  
501   101  
Jak bardzo można się zmienić przez zaledwie 2 lata? Zobaczymy to na przykładzie pracującego w biurze 32-letniego mieszkańca Nowego Jorku, który pewnego dnia postanowił coś zmienić w swoim wyglądzie. To zdjęcie zostało zrobione w 2008 roku:

Kliknij i zobacz więcej!

A może po prostu miał dość banałów wygłaszanych przez dawno niewidzianych znajomych w stylu: "Nic się nie zmieniłeś!"? Teraz z pewnością tego nie usłyszy, jeśli ktoś go nie widział przez ostatnie 2 lata...

Z archiwów JM


Monster Galeria: Sam przeciwko całej rzeszy
Kącik zabijania czasu
Login
Najnowsze pliki z Szaffy
Krótkie dżołki
Rosyjska gospodarka jest jak Tetris. Pieniądze dopływają, dopływają, a nagle DZYNG! i nie ma.
* * *
- Co robią lekarze w kuchni?
- Leczo.
* * *
Ciekawe czy koleś z Jeden Osiem L już zapomniał?
* * *
Moja stara tak ględzi, że na plaży opala się jej podniebienie.
* * *
- Patrycja, jaki ten twój Brajanek podobny do tatusia!
- No właśnie, sama się zdziwiłam.
* * *
więcej »
dodaj kawałek »
Zakazane strony